POZYCJONOWANIE
WARSZAWA

Pozycjonowanie - najlepszy

sposób na skuteczną reklamę!

Pozycjonując swoją stronę:

możesz stać się popularny w sieci!
zdobywasz codziennie nowych Klientów!
prowadzisz reklamę za niewielkie pieniądze!
możesz wypromować swoją markę!
pracujesz nad identyfikacją wizualną firmy!


Szybki kontakt

Imię i nazwisko:

Adres eMail:

Numer telefonu:


Dodatkowe uwagi:


Przepisz Anty-SpamKod: 4412

Ceny Pozycjonowania

Pozycjonowanie jest złożonym procesem, którego efektem jest wyświetlanie się strony internetowej na czołowych pozycjach listy wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy lub słów kluczowych.

Sama wycena usługi pozycjonowania nie jest prosta, ponieważ cena danej frazy jest uzależniona od wielu czynników. Przede wszystkim dokonując oszacowania kosztów, jakie musi ponieść Klient bierze się pod uwagę to, jak duża jest konkurencja w pozycjonowaniu danych słów kluczowych. Również niezwykle istotne jest jak popularna jest dana fraza, czyli ile pojawia się o nią zapytań.

Takim dodatkowym czynnikiem jest również to, po jakim czasie mają pojawić się pierwsze wyniki. My oferujemy Państwu niezwykle opłacalne rozwiązanie! Jeśli Pozycjonowanie przez nas frazy nie zajmą pozycji od 1 do 20 wtedy nie ponoszą Państwo żadnych kosztów ich pozycjonowania! Dogodnym dla Państwa jest również nasze kolejne rozwiązanie. Przedział od 1 do 20 podzieliliśmy również na trzy różne strefy cenowe, dzięki czemu z nami pozycjonowanie jest naprawdę tanie!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą specjalną ofertą to zapraszamy do kontaktu z nami!
Zamów u nas także projekt strony internetowej!

Opinie o Nas


[...] Bardzo dziekujemy za wspaniala obsluge i mila wspólprace,[...] Malgosia Ostrowska [...]


[...] Dotyczy pozycjonowania strony [...] Musze powiedziec, ze jestem zaskoczony (bardzo pozytywnie) wynikami pozycjonowania. [...]


[...] dziekuje bardzo za pliki. Naprawde bylismy milo zaskoczeni projektem, który Panstwo stworzyliscie. Jestesmy z niego zadowoleni :) Dziekujemy. [...]

Zamów!
Korzystaj!
Zarabiaj!